SKLEPIK
działający w Szkole Podstawowej Nr 6 w Zamościu

Sklepik czynny jest w godzinach 7.30-13.45

Ze względu na zapotrzebowanie uczniów i nauczycieli wprowadziliśmy dość bogaty asortyment naszych produktów.

Dużą popularnością cieszą się podstawowe przybory szkolne. Uczniowie mogą zaopatrzyć się u nas w zeszyty, długopisy, ołówki i inne potrzebne artykuły szkolne. Zdajemy sobie sprawę, że jadłospis dziecka powinien być urozmaicony i zbilansowany, powinien uwzględnić pełnowartościowe białko, węglowodany, tłuszcze, składniki mineralne i substancje balastowe, dlatego tez w ofercie naszego sklepiku znajdują się artykuły żywieniowe zawierające wszystkie te składniki.

Od lat w polskich szkołach promuje się zdrową żywność my również staramy się, aby w sprzedaży naszych produktów dominowały zdrowe przekąski i napoje dla uczniów.

W ofercie naszego sklepiku znajdują się:

1. nabiał w postaci serków, jogurtów i mleka,
  2. owoce takie jak: jabłka, gruszki, banany, brzoskwinie i inne,
  3. soki owocowe i warzywne - bez dodatków cukru typu „Kubuś”, woda mineralna i wody smakowe,
  4. pieczywo: kanapki, drożdżówki, pizzówki, pączki,
  5. dania na ciepło: hot-dogi, zapiekanki, hamburgery.

Zamiast wysokokalorycznych chipsów wprowadziliśmy do sprzedaży chrupki kukurydziane.

Uczniowie chętnie zaopatrują się w naszym sklepiku w drugie śniadanie i inne przekąski międzylekcyjne. Cieszy nas fakt, że coraz mniej dzieci sięga po słodycze, a coraz większym zainteresowaniem obdarzane są owoce i nabiał.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY