Miejskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej SZS
w Szachach Drużynowych 2021/2022

W środę 10 listopada w Szkole Podstawowej nr 6 w Zamościu odbyły się miejskie eliminacje Szkolnego Związku Sportowego w Szachach Drużynowych dla szkół podstawowych. W zawodach wzięły udział drużyny reprezentujące naszą szkołę w Igrzyskach Dzieci oraz w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

Obydwa nasze zespoły awansowały na zawody rejonowe zajmując I miejsca. Awans uzyskały szkoły z pierwszych trzech miejsc każdego szczebla zawodów.

Zespoły SP6 grały w składach:

Igrzyska Dzieci: Arkadiusz Chlebański (3b), Hubert Kozyra (3b), Antoni Banach (3b) , Joanna Spozowska (4b).

Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Michał Magryta (8a), Marcin Kowalczuk (7d), Jakub Sękowski (8a), Maja Ciemięga (8a).

Wyniki poszczególnych zawodów:
Igrzyska Dzieci
  1. miejsce - SP6 Zamość
  2. miejsce - SP9 Zamość
  3. miejsce - SP7 Zamość
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  1. miejsce - SP6 Zamość
  2. miejsce - SP7 Zamość
  3. miejsce - SP9 Zamość

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy awansu na zawody rejonowe.

Tekst i zdjęcia: Grzegorz Pańko